Tak oto przedstawia się mój letni bukiet firmy Permin of Copenhagen.
Pomimo wielkości ( 412 na 452 krzyżyków ) haftowało się go bardzo przyjemni.. Wyszywałam , jak zwykle , na aidzie 20 ct muliną DMC i chociaż haft jest duży użytych kolorów jest tylko 49 .
Dziękuję za odwiedziny i komentarze . Do następnego haftu...















Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.
OdpowiedzUsuńAlicjo pooglądałam wszystkie szczegóły haftu, te roślinki i te wszystkie robaczki na roślinkach, przepiękny haft, ogrom pracy, doceniam twoją pracę, myślę , że miałabym wielką przyjemność wyszywać te wszystkie szczególiki, idę jeszcze podglądać, pozdrawiam cieplutko
OdpowiedzUsuń